in

AI ile Ücretsiz Cover Nasıl Yapılır? (Video)

AI ile Ücretsiz Cover Nasıl Yapılır? VoiceConversionWebUI ile nasıl yapıldığını videomuzda detaylı şekilde açıklıyoruz.

AI ile ücretsiz cover nasıl yapılır? Yapay zeka ile yapılan müzik coverları son zamanlarda viral olmakta. Özellikle siyasetçi Ümit Özdağ’a yapılan Seksendört – Anlayamazsın coverı sosyal medyada gündem oldu.

Özdağ’ın sesi üzerinden yapılan bu cover hem güldürdü hem duygulandırdı.

Çoğu kişi bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyor. Biraz araştırma yaptığımızda karşımıza genellikle ücretli çözümler çıkmakta. Sadece deneme sürümlerine izin verilen bu çözümlerde sadece belirli müzikler veya belirli ünlülerin seslerini kullanmanıza izin verilmekte.

Sunacağımız bu açık kaynak kodlu çözümün ismi: VoiceConversionWebUI. Yazılımın dosyalarını bilgisayarınıza kaydedip yerel dosyalarla tarayıcınız üzerinden bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Sistem gereksinimi olarak bu yazılım CUDA teknolojisini kullandığı için sadece Nvidia grafik kartlarına destek vermektedir.

Bu yazılım çözümü ile kendiniz de dahil istediğiniz herhangi birinin sesini kullanabilirsiniz. Sadece bu ses dosyasının arkaplanında herhangi bir müzik olmamasına dikkat edin.

Coverlamak istediğiniz müziğin video açıklamasında bağlantısını paylaştığımız siteler ile vokal ve müziğini ayırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bu çözüm ile cover yapmak için videomuzu izleyin.

AI ile ücretsiz cover nasıl yapılır? Detaylı anlatım sunduğumuz videomuzdaki adımları teker teker dikkatli şekilde uygulayın. Herhangi bir hata ile karşılarsanız yorumlarda bizlere sorabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yazımızı oylayın!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yapay zeka ile fotoğraflar nasıl konuşturulur

Yapay Zeka ile Fotoğraflar Nasıl Konuşturulur?

spam mailler nasıl engellenir

Spam Mailler Nasıl Engellenir?