in

Görsellerden Filigran Nasıl Kaldırılır?

Görsellerden filigran nasıl kaldırılır? Watermark nasıl kaldırılır? Kolay ve hızlı çözümü sizlere sunuyoruz.

İnternet üzerinden temin ettiğiniz bazı görsellerden filigran nasıl kaldırılır? İnternet üzerinde herhangi bir görsel temin ettiğinizde üzerinde filigran veya ingilizce adıyla “watermark” bulunabilir. Görselleri kendi işlemlerimizde kullanmamız için bu filigranlardan kurtulmamız gerekebilir. Bu durumda bir Photoshop profesyoneli 15 dakikalık bir işlem ile bu filigranlardan kurtulabilir. Tabi ki ince iş ve vakit gerektiren bir işlem olacaktır. Bundan kurtulmanız için yapay zeka teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz şekilde sunulan bir yapay zeka web sitesi filigranlardan kurtulmanız için hızlı çözüm sunmakta.

watermarkremover.io

görselden filigran nasıl kaldırılır

Pixelbin firmasının sunduğu watermarkremover.io web sitesi yapay zeka teknolojisi kullanarak görsellerden filigran kaldırmanızı sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz şekilde maksimum 5000×5000 piksel boyutlarında görseller üzerinde işlem yapabilirsiniz.

görsel yükleme

Filigran kaldırma işlemi için yapay zeka destekli web sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz. Sonrasında filigran veya watermark’ını kaldırmak istediğiniz görseli “Upload Image” butonu üzerinden web sitesine yükleyin. Ya da istediğiniz görselin bağlantısı kopyalayın ve CTRL + V tuş kombinasyonu ile web sitesine yapıştırın.

görsel indirme

Sonrasında filigran kaldırma işlemi başlayacaktır. İşlem sonrası “Download Image” butonu ile görseli indirebilirsiniz. Görseldeki diğer yazıları veya logoları “Remove Text” ve “Remove Logo” seçenekleri ile kaldırabilirsiniz.

Örnek görselde de gördüğümüz gibi gayet başarılı şekilde görseldeki filigranlar kaldırılmış bulunmakta. Ücretsiz şekilde siz de filigranlardan kurtulabilirsiniz.

watermark kaldırma mobil uygulama

Bu işlemi mobil cihazlarda kolayca yapmak istiyorsanız Android platformu üzerinde yapay zeka robotunun uygulaması da sunulmuş bulunmakta. Linkini paylaştığımız web sitesine ulaşarak görseldeki butondan uygulamayı temin ederek bu özelliği mobil platformlarda da kullanabilirsiniz.

Görsellerden filigran nasıl kaldırılır sorusuna yapay zeka destekli şekilde en kolay çözümü sizlere sunduk. Bu web sitesi ile kolay ve hızlı şekilde görsellerdeki filigranlardan kurtulabilirsiniz. Genellikle ücretli şekilde stok görseller sunan sitelerden görselleri ücretsiz temin etmek için çözüm olarak bu web sitesini kullanabilirsiniz. Fakat imkan dahilinde Shutterstock gibi bu hizmetlerden ücretli şekilde faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Yazımızı oylayın!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kaliteli ses kaydı nasıl yapılır

Kaliteli Ses Kaydı Nasıl Yapılır?

yapay zeka ile video nasıl oluşturulur

Yapay Zeka ile Video Nasıl Oluşturulur?