1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Lenovo’nun Akıllı Masa Saati Yüzde 50 İndirime Girdi
Trendlerdeki Yazı

Lenovo’nun Akıllı Masa Saati Yüzde 50 İndirime Girdi

lenova

Lenovo’nun Akıllı Masa Saati Yüzde 50 İndirime Girdi

Yoksa siz sabahları işe gitmek için cep telefonlarınızdamı alarm kuruyorsunuz? Eh, bunun biraz demode olduğunu söylememiz gerek. Artık insanlar Google Asistanları gibi sesinizi algılayıp verdiğiniz komutları yerine getirebilecek, alarm ve müzik çalma gibi özelliklerinde olan akıllı masa saatlerini tercih ediyorlar. Üstelik bu saatlerinde tablet kadar büyük olan ekranlarını fotoğraf çerçevesi niyetine kullanabilmek de mümkün.

Eğer sizlerde telefonlarınızın alarm sesinden sıkıldıysanız ve teknolojik bir çözüm arıyor iseniz, Lenovo tarafından üretilen bu akıllı masa saatleri sizin için ideal olabilir. Üstelik normal fiyatları 80 dolar olan Lenovo Smart Clock yüzde 50 indirim kampanyasıyla sadece 40 dolara satıyorlar.

Lenovo Smart Clock ile güne mutlu başlayın

İşin en güzel yanları bu akıllı masa saatinin Google Asistanları desteğine sahip olması. Böylece gece veya gündüz hiç fark etmeksizin asistanlarınıza emir verebilir, isteklerinizi yerine getirebilmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde robot süpürgeler veya akıllı lambalar gibi başka akıllı teknolojik aletler var olursak konuşarak bu cihazları açıp kapatabilmeniz bile mümkündür.

Tasarım itibariyle de göz alıcı bir güzelliklere sahip olan Lenovo Smart Clock’ta 4 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranlar yer alıyor. Dahili hoparlör’de mevcut, böylece sabahları güne Spotify’dan müzik dinleyerek pozitif bir şekilde kalkabiliyorsunuz.

 

Gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor

Keza yinede müzik dinleyerek geceleri uykuya dalışlarınızı rahatlatabilme seçeneğiniz de var. Hava durumlarını öğrenmek, akıllı cihazınızı yönetmek, takvim uygulamasına erişmek gibi işlemleri hiçbir şekilde akıllı saate dokunmadan yapabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken “Hey Google” demek.

Özellikler saymakla bitmeyip Lenovo Smart Clock modelleri uzunca bir süredir 80 dolara satılıyordu. Şimdiki devirde ise ABD’li perakende devleri Walmart cihazı 40 dolardan alıcıların beğenisine sunmuş bulunuyor.

Yorum Yap

    Yorum Yap