İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cep Telefonu
  3. Samsung Galaxy S20 Çıkış Tarihi
Trendlerdeki Yazı

Samsung Galaxy S20 Çıkış Tarihi

bbgbgbgb

Samsung Galaxy S20 Çıkış Tarihi 

Samsung Galaxy S20 lansman etkinliği 11 Şubat’ta olacak , çünkü Samsung’un kendisi bir sonraki büyük Açılmamış açılış konuşmasına resmi davetler gönderdi .

Bu yılki serisinde, ana Samsung Galaxy S20 ve bir üst  S20 Ultra ve ayrıca ikincisine verdiğimiz Galaxy S20 Plus’tan oluşan üç akıllı telefon bekliyoruz .

Yine de, bu sayfadaki üç telefonun hepsini dikkate alıyoruz, çünkü her üç telefona da yeni özellikler geliyor – ve hepsi de 5G telefon olabilir . Başka bir deyişle, Samsung , yeni nesil mobil ağlara bağlantıyı dahil etmemek için kendi yolundan çıkmak zorunda kalacak.

2020’DE GÖRMEYİ UMDUĞUMUZ DİĞER TELEFONLAR:
iPhone 12
Samsung Galaxy Fold 2
Huawei P40
OnePlus 8
Sony Xperia 2

Samsung Galaxy S10’da göremediğimiz ama Samsung Galaxy S10’da Samsung Galaxy Note 10 , Samsung Galaxy A80 , Galaxy S10 Lite ve Galaxy Fold’un yönlerine kadar çalışabileceğimiz özellikler de Galaxy S11 veya S20’ye gelebilir. yeni bir Galaxy S amiral gemisinde işe yarayacaktı.

Tüm bu telefonlardan esinlenerek, Samsung Galaxy S20’de görmek istediğimiz şeylerin bir listesini veya bir sonraki Galaxy S telefonunun adı ne olursa olsun hazırladık. Samsung Galaxy S20 Plus için ayrı bir rehber de hazırladık .

Samsung Galaxy Fold 2 veya Galaxy Bloom veya Galaxy Z Flip ile birlikte tanıtılabilir , çünkü çeşitli farklı sızıntılar Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun çağrılmasını önerdi.

Samsung Galaxy S20 hakkında şimdiye kadar duyduğumuz her şey, gördüğümüz bol miktarda sızıntı da dahil.

Samsung Galaxy S20 tasarımı ve ekranı

Neredeyse tüm görüntüler, arka kameraların, telefonun arkasının sol üst kısmındaki büyük bir çıkıntıda yer aldığını gösteriyor.  Samsung Galaxy S20 Plus’ın uygulamalı görüntüleri , sızıntıda çağrıldığı gibi, lenslerin ve flaşın fotoğraf makinesinin yumruğundaki iki sıra halinde düzenleneceğini düşünmemizi sağlıyor, çünkü resimlerde gösterildiği gibi. Ekranın altındaki çene endişe verici derecede kalın görünüyor.

Samsung Galaxy S20 çıkış tarihi ve fiyatı

Samsung Galaxy S11’in lansman tarihi 11 Şubat Salı günü San Francisco’da. Bu, 2019’un Galaxy telefon üçlüsü ile aynı ay ve şehir mekanı.

Bu, Galaxy S11 telefonlarını Mart ayının ilk haftasında mağazalarda görebildiğimiz anlamına geliyor.  Galaxy S10 çıkış tarihi 8 Mart’tı, ancak bu yılki lansman etkinliği geçen dokuz gün daha erken, bu yüzden işler biraz değişebilir.

Galaxy S11 fiyatı, en ucuz depolama alanı boyutu için 1.349 $ ile S10 ile aynı olabilir ve 1.149 $ /  1.699 $ ‘a kadar çıkabilir.

Yorum Yap

    Yorum Yap