in

Steam Yaz İndirimleri En İdeal 18 Oyun

Steam yaz indirimleri döneminde tercih edebileceğiniz yüksek indirimli ve en iyi 18 oyunu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Steam yaz indirimleri 29 Haziran tarihinde başladı ve 13 Temmuz’a kadar sürecek. Dolar kurunun artışı ile Steam firmasının da mağaza fiyatlarını hesaplamak için kullandığı kuru yükselteceği söylenmekte. Bu indirimlerden sonra 100₺ altında oyun kalmayacağını söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu indirim döneminde oynamak istediğimiz oyunları avantajlı fiyatlarla satın alıp köprüden önceki son çıkışa girebiliriz.

Sizin için en kaliteli ve indirim oranı en yüksek 18 oyunu derledik. Yaz döneminde keyifli vakit geçirebileceğiniz kesinlikle kaçırmamanız gereken oyunları sizlere sunduk.

FIFA 2023

steam yaz indirimleri fifa 23

Futbol oyunları arasında gerçekçiliği, tüm takımların ve oyuncuların lisanslı şekilde bulunması nedeniyle tercih edilebilir olan FIFA 2023 yüksek bir indirim oranıyla listemizin başında. Futbol oyunlarını seviyorsanız kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimi fifa 23 fiyat

NBA 2K23

steam yaz indirimleri nba2k23

Yine FIFA gibi basketbol oyunlarında da en kaliteli alternatif olan NBA 2K23 yüksek bir indirim oranı ile makul fiyatlara gelmiş bulunmakta.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri nba2k23 fiyat

Grand Theft Auto V: Premium Edition

steam yaz indirimleri gta 5

Seneler önce yayınlanmış olmasına rağmen hala en çok satan oyunlar arasında bulunan GTA V son zamanlarda Rockstar firmasının oyunlarına gelen zamlar sonucunda pahalı denebilecek fiyat düzeylerine yükselmişti. Bu indirim döneminde iyi bir indirim oranı ile satın alınabilecek düzeylerde. GTA V özellikle online modundaki içerik zenginliği ve FiveM platformu ile Roleplay sunucuları ile çeşitli modları oynayabilme seçenekleri ile seneler geçmesine rağmen satın alınabilecek bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri gta 5 fiyatı

Red Dead Redemption 2

steam yaz indirimleri rdr2

Red Dead Redemption 2 sunulduğu yılda yılın oyunu seçilmiş GTA’nın yapımcıları tarafından tasarlanan güçlü bir oyun. Oyundaki gerçekçilik ve fizik öğeleri, kaliteli hikayesi ile vahşi batı temasından hoşlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Diğer oyunlara göre pahalı bir fiyatta olsa da indirim oranı gayet iyi.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri rdr2 fiyat

Assassin’s Creed Valhalla

steam yaz indirimleri ac valhalla

Assasins’s Creed serisinin Viking temalı son oyunu Valhalla ideal bir indirim oranı ve fiyatıyla bu indirimde kaçırmamanız gereken bir oyun. Uzun saatler oyun süresi sunuyor ve geniş haritası ile sınırsız bir oyun içeriği sunuyor.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri ac valhalla fiyat

Battlefield™ 2042

steam yaz indirimleri bf 2042

Online savaş oyunlarını seviyorsanız modern savaş öğeleriyle oluşturulan Battlefield serisinin son oyunu gayet iyi bir indirimle tercih edilebilir. Öncelikle sadece Online oyun modlarını desteklediğini söyleyelim. Online modlarında yüksek sayılarda oyuncuların birbirleriyle kapışabildiği savaş hissiyatını alabildiğiniz bu oyunu kaçırmamanızı öneriyoruz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri bf 2042 fiyat

Need for Speed™ Heat

Need For Speed serisinin son oyunu Heat yüksek indirimiyle yarış oyunlarını seviyorsanız ideal bir tercih. Tarz olarak Underground serisini hatırlatıyor ve gece yarışlarıyla nostalji yapabilme imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli grafiklerine göre bu fiyatlara tercih edilebilecek bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

nfs heat fiyat

Forza Horizon 4

Forza yarış oyunları arasında araç ve içerik çeşitliliği açısından en iyi oyun diyebiliriz. 5. serisi sunulmuş olsa da bu fiyatlara alabileceğiniz isterseniz simülasyon, isterseniz arcade seviyesinde sürüş yapabileceğiniz grafikleri gayet kaliteli bir yarış oyunu. Araç çeşitliliği için fiyat olarak bir tık yükselip Ultimate Edition versiyonunu almanızı öneriyoruz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

forza 4 fiyat

RIDE 3

Ride serisi motorsiklet yarışlarını seviyorsanız çok uygun fiyatıyla sepetinize eklemeniz gereken bir oyun. Model ve pist çeşitliliği açısından gayet ideal bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

ride 3 fiyat

Titanfall® 2

Titanfall serisinin ikinci oyunu Apex Legends oyununun da temelini oluşturmakta. Titan denilen bir robot ile çıktığımız çok kaliteli bir yolculuk hikayesi bulunmakta. Vuruş hissi açısından çok iyi olan bu oyun bu fiyat ile kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri titanfall 2 fiyat

A Way Out

Günümüzde aynı cihaz üzerinden iki kişi oynanan çok oyun kalmadı. A Way Out hem etkileyici hikayesiyle hem de iki kişi için yüksek kaliteli mekanikleriyle bu fiyat ile denenip keyifli dakikalar geçirilebilir. Steam yaz indirimleri içinde alınabilecek en iyi oyunlardan biri.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri a way out

Mortal Kombat 11

Atari salonlarından beri hayatımızda olan Mortal Kombat serisinin 11’inci oyunu gayet ideal bir fiyatla satın alınabilir. İki kişilik oynayabileceğiniz veya online şekilde diğer oyuncularla oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

mortal combat 11 fiyat

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel evrenini seviyorsanız yüksek indirim oranıyla kaçırmamanız gereken dolu dolu bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

mervel guardians of galaxcy fiyat

Just Cause™ 3

Just Cause serisini şimdiye kadar denemediyseniz bedava denebilecek bu fiyata kesinlikle kaçırmayın. Hikayesi dışında silah ve araç gereç mekanikleriyle yapabileceğiniz bir çok çılgınlık bulunan uzun süreler kafa dağıtabileceğiniz bir oyun.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

just cause 3 fiyat

Metro Serisi

İlk oyundan son oyuna kadar tüm hikayeyi içeren oyunlarda güzel bir indirim bulunmakta. Kıyamet sonrası Moskova’yı sunan kitaplardan uyarlanan bu seriyi konsepti seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Metro 2033

İlk oyunu gayet uygun fiyatı ile satın alarak hikayeye başlayabilirsiniz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

metro 2033 fiyat

Metro Last Light

Uygun fiyatlı ikinci oyun ile hikayeye devam edebilirsiniz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

metro last light fiyat

Metro Exodus

Serinin üçüncü ve son oyunu ile hikayeyi tamamlayabilirsiniz. Diğer oyunlara göre daha geniş ve uzun olan bu oyunu da uygun bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

metro exodus fiyat

Mass Effect™ Legendary Edition

Uzay konseptini seviyorsanız ve uzun saatler geçirmek istiyorsanız bu üçlemeyi denemenizi öneriyoruz. Aksiyon-RPG kategorisinde en kaliteli oyunlardan biri olarak Mass Effect’i güzel bir indirimle satın alabilirsiniz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri mass effect fiyat

Thief Simulator

Kaliteli mekanik ve grafikleriyle hırsızlık simülasyonu yapabileceğiniz ilginç bir oyun. Güzel bir indirimle satın alabilirsiniz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

steam yaz indirimleri thief simulator fiyat

Kingdom Come: Deliverance

Ortaçağ simülasyonu diyebileceğimiz bu oyun zorluğuyla ve gerçekçiliğiyle oyuncuları o döneme getiriyor. Uygun fiyatla alıp denemenizi öneriyoruz.

Steam sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Steam yaz indirimleri için satın alınabilecek en ideal oyunları sizlere sunduk. Önümüzdeki günlerde fiyatların yükseleceğini tekrardan belirtmek istiyoruz. İlginizi çeken bir oyun var ise kesinlikle satın almanızı öneriyoruz.

Yazımızı oylayın!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yapay zeka ile video nasıl oluşturulur

Yapay Zeka ile Video Nasıl Oluşturulur?

cep telefonu webcam olarak nasıl kullanılır

Cep Telefonu Webcam Olarak Nasıl Kullanılır?